Цей товар вже на складі. Ми ведемо роботи з його додавання на сайт.

Залиште свій номер телефону, і наші співробітники нададуть Вам повну інформацію стосовно даного товару

Як вибрати та купити заклепочник?

Серед різноманітності інструменту у майстрів часто мають попит пристрої з вузькоспеціальною функцією. Одним із таких апаратів є гайковерт. Його завдання — допомогти вам швидко та якісно з'єднувати листові матеріали.

Пристрій буде потрібен на виробництві, на будівництві, у ремонтній майстерні, а також для приватних майстрів. Інструмент не лише дозволяє з'єднувати різні матеріали. Його особливість у тому, що отримані кріплення мають високу міцність з'єднання, а також стійкі до вібрацій.

Зверніть увагу, що апарати можна використовувати не тільки для роботи з металами, але й іншими матеріалами, наприклад, з фанерою. На нашому сайті ви також знайдете найбільший асортимент садової техніки в Україні.

Види заклепочників та їх переваги

Як у побуті, так і у професійному застосуванні використовуються різні типи пристроїв.

  1. Ручні. Найчастіше вибираються для виконання домашніх робіт, ремонту та самостійного будівництва невеликих підсобних приміщень.
  2. Електричні. З мінімум докладених зусиль ви отримаєте бажаний результат. Такі пристрої потужні та продуктивні, однак мають один суттєвий обмежувач — живлення від мережі не дозволяє працювати в польових умовах, а також скрізь, де немає електрики. В умовах будівництва це буде дуже зручно.
  3. Акумуляторні заклепочники. Живлення подається від батареї. Інструменти відрізняються високою ефективністю у роботі. Важлива перевага — вони мобільні та компактні. Завдяки невеликій вазі їх легко транспортувати з місця на місце.

Особливості заклепочників

За типом використовуваного кріплення інструменти поділяються на такі види.

  • Витяжні. Деталі з'єднуються внаслідок дії тягового зусилля. Заклепка фіксується в робочому матеріалі, стрижень втягується, розпираючи головку. В результаті головка заклепки також розплющується — це дає можливість отримати міцне з'єднання деталей. Пістолет для заклепок витяжного типу оснащений поворотною головкою, що передбачає його використання у важкодоступних місцях.
  • Різьбові. За допомогою інструмента клепка нагвинчується на стрижень із різьбленням. При цьому зі зворотного боку змінюється поверхня заклепки й таким чином створюється імітація головки. Купити різьбовий заклепочник варто, тому що він створює більш міцне та довговічне з'єднання, яке буде стійке до навантажень та вібрацій. У такий спосіб можна скріплювати деталі з різних матеріалів: металу, пластику, композитів, дерева тощо.

Як купити заклепочник в Україні?

Залишайте заявку у спливаючій формі. Наші фахівці оперативно зв'яжуться з вами. Бажаєте уточнити ціну на заклепочник або дізнатися більше технічних характеристик? Ставте питання кваліфікованим менеджерам, вони із задоволенням вам допоможуть. У розділі “Контакти” ви можете залишити побажання та пропозиції щодо роботи магазину.

Відеоогляди та відгуки

Універсальна бензинова газонокосарка Tatra Garden GLM 2600.

Краш тест електропили Tatra Garden MSE 240.

Розповідь про покупку бензинового триммера Tatra Garden BCU 50. Коса в роботі.

Тестування бензопили MS 170 в реальних умовах.